Menu ×
Velet & Rota - Öldürmen Gerek
Sanatçı Velet & Rota
Şarkı Öldürmen Gerek
Süre 02:25
Tarih 7 ay önce
Hit 317
0:00
0:00
MP3 İndir

Sitemizden Velet & Rota - Öldürmen Gerek mp3 indirmek için burası size göre en uygun yer oldugunu eminlikle soyleye biliriz. Velet & Rota şarkılarının ve albümlerini dinleyip ve indirmek için şarkı üzerine tıklamanız yeterli. Ozaman Velet & Rota şarkılarına çok rahat bir şekilde ulaşıb dinleye ve indire bilirsiniz. Lütfen Velet & Rota şarkısında her hangi bir indirme ve dinleme sorunu yaşarsanız bize yorumlar kısmından bildire bilirsiniz.

Velet & Rota - Öldürmen Gerek Şarkı Sözleri

ROTA ; Sanırım bu genetik edeplikle Bi' türlü barışamayacak Diple gene teke tek Her hedef bizde Bitirimi biziz ortamın dj Çünkü bu Velet ve Rot dostum Postları kaç delik emiyordur sence Pekala benimle mi geliyorsun O zaman iyi dinle beni yordu bu hayat denilen O s.ktikçe bağıran bi' kaltak gibi durur iplikte Artar o oyunları seksi bakışı Yapıştırır dili kurur içtikçe Yaradana sığınırım, o bana yetenek aşılar İntikam alır hep Hitman Dinliyo bizi artık kitlen Kitlemi sizlere s.ktirtmem Beyler ender olan bizleriz O yüzden bu mekanda yok hiç gitmek Seneleri yediremem Emeğimi biliyo bi' çoğu Beni tanımıyorsan öğren Benim değil umrumda yaşamak O yüzden bana tapıyor magazin, gündem. Biziz hiphop, en derin yerlerden Geçmen için gerek öldürmen. NAKARAT ; Benim yenilmemi istiyorsan pes etmemı diliyorsan öldürmen gerek öldürmen öldürmen gerek öldürmen VELET İpler koptu, artık yetti Bu dengede tuttuğum sabrım bitti Ve ben tek değilim, rotam belirdi Okyanuslar bana yön verecek mi? Kaç dümen döndü alabora gemiler Kaç kaptan gemisini terk etti Dalganla boğduramazsın Ben buz dağlara siktiri çektim Bana boş yere kolları açma, bu dalga, liman Seni yutabilir, birileri her an ölebilir Senin başınada gelebilir deme Bi kere de biri beni bana sorsun Bin kere düştüm, bi kere de biri benim bu elimi tutsun Siz düşerken hep ben tuttum, lan alçaklar Alçalacaklar, batacaklar Daha denizin dibini boylayacaklar Aptallar, kıs kıs gülen hep batmışlar zaten Nedenini bilmek istersen Öldürmen gerek öldürmen.

Yorumlar
TOP MP3ler
03:24 Mustafa Ceceli & Irmak Arıcı - Gün Ağarmadan  Mustafa Ceceli & Irmak Arıcı - Gün Ağarmadan 03:40 Aleyna Tilki - Bu Benim Masalım  Aleyna Tilki - Bu Benim Masalım 02:51 Ece Mumay - Galaksi  Ece Mumay - Galaksi 04:55 Ömür Gedik & Rah - Leylim Ley  Ömür Gedik & Rah - Leylim Ley 03:30 Murat Boz - Kalben  Murat Boz - Kalben 04:00 Hasret Turunç - Mağusa Limanı  Hasret Turunç - Mağusa Limanı 04:38 Tohi feat. Mustafa Ceceli & Sinan Akçıl - Dünya  Tohi feat. Mustafa Ceceli & Sinan Akçıl - Dünya 03:23 Yalın - Halbuki  Yalın - Halbuki 03:33 Zehra - Cennetten Çiçek  Zehra - Cennetten Çiçek 03:10 Kubilay Karça & Allame - Yarınım Yok  Kubilay Karça & Allame - Yarınım Yok