Menu ×
Tuğçe Haşimoğlu - Demedim mi
Sanatçı Tuğçe Haşimoğlu
Şarkı Demedim mi
Süre 02:33
Tarih 10 ay önce
Hit 10782
0:00
0:00
MP3 İndir

Sitemizden Tuğçe Haşimoğlu - Demedim mi mp3 indirmek için burası size göre en uygun yer oldugunu eminlikle soyleye biliriz. Tuğçe Haşimoğlu şarkılarının ve albümlerini dinleyip ve indirmek için şarkı üzerine tıklamanız yeterli. Ozaman Tuğçe Haşimoğlu şarkılarına çok rahat bir şekilde ulaşıb dinleye ve indire bilirsiniz. Lütfen Tuğçe Haşimoğlu şarkısında her hangi bir indirme ve dinleme sorunu yaşarsanız bize yorumlar kısmından bildire bilirsiniz.

Tuğçe Haşimoğlu - Demedim mi Şarkı Sözleri

Aklımda bir süre gezindin öylece Uyumadım gecelerce beni affetsen mi yine Demedim mi demedim di demedim mi demedim mi Demedim mi demedim di demedim mi demedim mi Resimleri silme silme silme silme demedim mi Barışırız belki yine dur gitme İnan bana her şey kal diye Silinir mi resimler pat diye Kırıyorsun kalbimi çat diye Bu aralar canımı sıkıyorsun da neyse Demedim mi demedim di demedim mi demedim mi Demedim mi demedim di demedim mi demedim mi Resimleri silme silme silme silme demedim mi Başkasını sevme sakın ha Hep benim mi kalsan acaba Bu inadın öldürür adamı Yapamam ki sensiz asla Ah canım barışalım yarın Ah canım konuşalım yarın İnan bana sensiz yarım yarım Kalırım canım canım canım

Yorumlar
TOP MP3ler
02:55 Irmak Arıcı - Yağmurum Ol  Irmak Arıcı - Yağmurum Ol 04:24 Harun Kolçak - Haberin Bile Yok  Harun Kolçak - Haberin Bile Yok 02:41 Ece Seçkin - Acayip İyi  Ece Seçkin - Acayip İyi 03:41 Yaşar İpek - Ben de Yoluma Giderim  Yaşar İpek - Ben de Yoluma Giderim 02:46 Ahsen Almaz feat. Hüseyin Mehmedoğlu - Ah Sensiz Olmaz  Ahsen Almaz feat. Hüseyin Mehmedoğlu - Ah Sensiz Olmaz 02:46 Ziynet Sali - Kalbim Tatilde  Ziynet Sali - Kalbim Tatilde 04:01 Gizem & Bahadır - Sen Delisin  Gizem & Bahadır - Sen Delisin 03:11 Bilal Sonses & Rozz Kalliope - Geç Değil  Bilal Sonses & Rozz Kalliope - Geç Değil 03:35 Grup Öksüzler feat. Dj Hakan Keleş - Çıkarım Karşına (Şappıda) Summer Mix  Grup Öksüzler feat. Dj Hakan Keleş - Çıkarım Karşına (Şappıda) Summer Mix 04:17 Hakan Kalgıdım & Tunç Çakır - Derin Hatıra (Tunç Çakır Remix)  Hakan Kalgıdım & Tunç Çakır - Derin Hatıra (Tunç Çakır Remix)