Menu ×
Soner Sarıkabadayı - Açık Adres (Akustik)
Sanatçı Soner Sarıkabadayı
Şarkı Açık Adres (Akustik)
Süre 04:17
Tarih 3 hafta önce
Hit 145
MP3 İndir

Sitemizden Soner Sarıkabadayı - Açık Adres (Akustik) mp3 indirmek için burası size göre en uygun yer oldugunu eminlikle soyleye biliriz. Soner Sarıkabadayı şarkılarının ve albümlerini dinleyip ve indirmek için şarkı üzerine tıklamanız yeterli. Ozaman Soner Sarıkabadayı şarkılarına çok rahat bir şekilde ulaşıb dinleye ve indire bilirsiniz. Lütfen Soner Sarıkabadayı şarkısında her hangi bir indirme ve dinleme sorunu yaşarsanız bize yorumlar kısmından bildire bilirsiniz.

Soner Sarıkabadayı - Açık Adres (Akustik) Şarkı Sözleri

Sorma bu ara şu halimi Bu acıların hepsi mi daimi? Yazık oldu her iki tarafa da Şimdi sence daha iyi mi? Bir gün oldu, iki gün oldu, ay oldu, yıl oldu ümitlere? Unutmuyor gönlüm seni Seviyor her gün her gece Yoruldu, duruldu, kırıldı, vuruldu bir kaç kere? Yazılıdır hepsi hikâyede Yok mu bir haber alan, yok mu gören? Bu mudur adetin, bu mudur tören? Yaz ya da söyle, bulamadım böyle, Neresi açık adresin, neresi yören?

Yorumlar
TOP MP3ler
03:08 Murda & Ezhel - Aya  Murda & Ezhel - Aya 03:50 Sura İskenderli - Korkularım (Samet Yıldırım Remix)  Sura İskenderli - Korkularım (Samet Yıldırım Remix) 04:11 Canbay & Wolker - Dünya  Canbay & Wolker - Dünya 04:03 Tuğçe Kandemir - Yelkovan  Tuğçe Kandemir - Yelkovan 03:18 İsmail YK - Yala Dur  İsmail YK - Yala Dur 02:33 Tuğçe Haşimoğlu - Demedim mi  Tuğçe Haşimoğlu - Demedim mi 03:05 Ceylan Koynat - Yekten (Y-Emre Remix)  Ceylan Koynat - Yekten (Y-Emre Remix) 04:12 Ümran Gülcan - Adam Gibi Sevgili  Ümran Gülcan - Adam Gibi Sevgili 03:47 Şahin İnan - Cennetten Çiçek  Şahin İnan - Cennetten Çiçek 04:25 Turan Yasar & Aynura - Turkish Mashup  Turan Yasar & Aynura - Turkish Mashup