Menu ×
Soner Sarıkabadayı - Açık Adres (Akustik)
Sanatçı Soner Sarıkabadayı
Şarkı Açık Adres (Akustik)
Süre 04:17
Tarih 8 ay önce
Hit 513
MP3 İndir

Sitemizden Soner Sarıkabadayı - Açık Adres (Akustik) mp3 indirmek için burası size göre en uygun yer oldugunu eminlikle soyleye biliriz. Soner Sarıkabadayı şarkılarının ve albümlerini dinleyip ve indirmek için şarkı üzerine tıklamanız yeterli. Ozaman Soner Sarıkabadayı şarkılarına çok rahat bir şekilde ulaşıb dinleye ve indire bilirsiniz. Lütfen Soner Sarıkabadayı şarkısında her hangi bir indirme ve dinleme sorunu yaşarsanız bize yorumlar kısmından bildire bilirsiniz.

Soner Sarıkabadayı - Açık Adres (Akustik) Şarkı Sözleri

Sorma bu ara şu halimi Bu acıların hepsi mi daimi? Yazık oldu her iki tarafa da Şimdi sence daha iyi mi? Bir gün oldu, iki gün oldu, ay oldu, yıl oldu ümitlere? Unutmuyor gönlüm seni Seviyor her gün her gece Yoruldu, duruldu, kırıldı, vuruldu bir kaç kere? Yazılıdır hepsi hikâyede Yok mu bir haber alan, yok mu gören? Bu mudur adetin, bu mudur tören? Yaz ya da söyle, bulamadım böyle, Neresi açık adresin, neresi yören?

Yorumlar
TOP MP3ler
03:20 Nahide Babashlı - Yaralı  Nahide Babashlı - Yaralı 04:03 Nilay Dorsa - Bu Yaz  Nilay Dorsa - Bu Yaz 03:59 Toprak Sağlam - Gitme  Toprak Sağlam - Gitme 03:30 Barbaros - Derbeder  Barbaros - Derbeder 03:14 Merve Özbey - Kül  Merve Özbey - Kül 02:43 Pınar Süer - Bende Kalsın  Pınar Süer - Bende Kalsın 02:35 Bahadır Tatlıöz feat. Aydın Kurtoğlu & Gülden & Mustafa Ceceli - Ben de Özledim  Bahadır Tatlıöz feat. Aydın Kurtoğlu & Gülden & Mustafa Ceceli - Ben de Özledim 03:57 Emrah -  Salgın (English Subtitle)  Emrah - Salgın (English Subtitle) 03:54 Levent Gündüz feat. Oğuz Akün - Diyar Diyar  Levent Gündüz feat. Oğuz Akün - Diyar Diyar 03:59 Sertab Erener - Bu Dünya  Sertab Erener - Bu Dünya