Menu ×
Seçkin Türk & Mert Şenel - Gri
Sanatçı Seçkin Türk & Mert Şenel
Şarkı Gri
Süre 03:43
Tarih 2 ay önce
Hit 135
0:00
0:00
MP3 İndir

Sitemizden Seçkin Türk & Mert Şenel - Gri mp3 indirmek için burası size göre en uygun yer oldugunu eminlikle soyleye biliriz. Seçkin Türk & Mert Şenel şarkılarının ve albümlerini dinleyip ve indirmek için şarkı üzerine tıklamanız yeterli. Ozaman Seçkin Türk & Mert Şenel şarkılarına çok rahat bir şekilde ulaşıb dinleye ve indire bilirsiniz. Lütfen Seçkin Türk & Mert Şenel şarkısında her hangi bir indirme ve dinleme sorunu yaşarsanız bize yorumlar kısmından bildire bilirsiniz.

Seçkin Türk & Mert Şenel - Gri Şarkı Sözleri

Verse 1: Bilmiyorum kaçıncıya bu dalları yaktım. Mahallenden geçtim ortalık ayağa kalktı. Elimdeki çiçekleri bir romana sattım. Gözlerine düştüm sonra ayağa kalktım. Gördüklerim karşısında suskun kalır aklım. Her gördüğüm yanlışında sertleşiyor tavrım. Beni aradığın yerde değil aklındayım artık. İçindeki cani bütün ormanları yaktı dayandım. Nereye kadar? Nereye kadar? Nereye kadar? Nereye kadar? Nereye kadar? Nereye kadar? Nakarat: Son bi renk daha verin bana. Boyandı griler duvara. Düşmeye ramak kaldığında. Bulandı yeminler dumana. Son bi renk daha verin bana. Boyandı griler duvara. Düşmeye ramak kaldığında. Bulandı yeminler dumana. Verse 2: Bi' yanım bahar bahçe diğer yanım hüzün. Seni son gördüğümden beridir daha kırışık yüzüm. Alkol sigara karıştı gecem gündüzüm. Sen yakamdan düşmeyince değiştim üstümü. Her gün bulanır kafam hangi günüm normal. Azalan biz miyiz? Şansımız mı yoksa? Zaman üstümüzden geçmeden artık hızlı olsa. Ya da küfretsek hep beraber yalnızlıktan korkanlara.. Nereye kadar? Nereye kadar? Nereye kadar? Nereye kadar? Nereye kadar? Nereye kadar? Nakarat: Son bi renk daha verin bana. Boyandı griler duvara. Düşmeye ramak kaldığında. Bulandı yeminler dumana. Son bi renk daha verin bana. Boyandı griler duvara. Düşmeye ramak kaldığında. Bulandı yeminler dumana.

Yorumlar
TOP MP3ler
03:42 Aleyna Tilki - Yalan  Aleyna Tilki - Yalan 03:59 Fatih Bulut - Hayat Beni Vura Vura  Fatih Bulut - Hayat Beni Vura Vura 02:46 Irmak Arıcı - Kula Bela  Irmak Arıcı - Kula Bela 03:41 Seda Sayan - Düşerim  Seda Sayan - Düşerim 03:32 Demet Akalın & Işın Karaca & Cansu Kurtçu & Deniz Seki - Alâ  Demet Akalın & Işın Karaca & Cansu Kurtçu & Deniz Seki - Alâ 03:29 Ebru Yaşar - Kalmam  Ebru Yaşar - Kalmam 04:06 Derya Bedavacı - Naz Değil  Derya Bedavacı - Naz Değil 03:07 Cem Belevi & Tetik - Adaleti Yok  Cem Belevi & Tetik - Adaleti Yok 03:46 Havin - Vay Dayım  Havin - Vay Dayım 04:12 Tunay Bozyiğit feat. Yol'a Düş - Başımın Belası  Tunay Bozyiğit feat. Yol'a Düş - Başımın Belası