Menu ×
Sagopa Kajmer - Sal Gitsin
Sanatçı Sagopa Kajmer
Şarkı Sal Gitsin
Süre 04:31
Tarih 6 gün önce
Hit 71
0:00
0:00
MP3 İndir

Sitemizden Sagopa Kajmer - Sal Gitsin mp3 indirmek için burası size göre en uygun yer oldugunu eminlikle soyleye biliriz. Sagopa Kajmer şarkılarının ve albümlerini dinleyip ve indirmek için şarkı üzerine tıklamanız yeterli. Ozaman Sagopa Kajmer şarkılarına çok rahat bir şekilde ulaşıb dinleye ve indire bilirsiniz. Lütfen Sagopa Kajmer şarkısında her hangi bir indirme ve dinleme sorunu yaşarsanız bize yorumlar kısmından bildire bilirsiniz.

Sagopa Kajmer - Sal Gitsin Şarkı Sözleri

1.KISIM Ben kirlerden uzak durmak istesem de toz yükselir, yutarım. Kararmış bulutları üzerime üzerime doğru alçalır,kaçarım uzağa. Geçmişim için ötenazi izni verdim doktora (Yap! Yap! Yap!) Son nefeste gözü açılır ve öfke elini yakama atar,sıkar. Omurgasını sarsar ve su almaya başlar sallar ve ben azar azar bütün olan biteni yazan yazar ki mezara kadar yok rötar.(Devam! Devam! Devam!) Olur ya da olmaz arasında gidip gelip bocalama,akışına bırak. Acıyorsa acıyordur çek elini,yarayı kurcalama.Yanıyorsa yakıyordur. O gayet iyi biliyordur ama hiç içine sinmiyordur işte ondan. NAKARAT Sonunu bildiğim filmler gibiler sen istersen izle ben en baştan terk. Ve hep bir başıma,bir ve de sade. Tenha etraf,ben zaten tek. Kırılıyor ağacımın dalları bazen ama yine çiçek açıyor tek tek. Kır parçala kalbimin camlarını,yüreğime değsin acı hissetmem ben. Sal gitsin ya! Akışına bırak,akışına bırak. 2.KISIM Ben yağmurdan kaçmak istesem de dolu yakalar,dondurur. Ah şarkılar yok mu tıkabasa gözlerimi doldurur. Sorgular bir şey,ummadığın zamanda çıka gelip sorulmayanı sordurur,aşikar. En deli şeyler aklıma gelir ama biri beni durdurur.Sakin ol şampiyon. Sakin ol velakin amma karambol de bol. Çetin bir ceviz olamazsan eğer tıpkı leblebi gibi toz olursun. Mangala atılan eski gösterişli ağaçlar misali kül olursun öyle. Güzel giden bir filmde istenmeyen son mu olmak istemektesin söyle? Pembe gözlüklerin bırak kenarda dursun öyle. Sabah insana huzur veren deniz gece ürkütür bakınca gerçek işte öyle. NAKARAT Sonunu bildiğim filmler gibiler sen istersen izle ben en baştan terk. Ve hep bir başıma,bir ve de sade. Tenha etraf,ben zaten tek. Kırılıyor ağacımın dalları bazen ama yine çiçek açıyor tek tek. Kır parçala kalbimin camlarını,yüreğime değsin acı hissetmem ben. Sal gitsin ya! Akışına bırak,akışına bırak.

Yorumlar
TOP MP3ler
02:57 Mustafa Sandal - Mod (feat. Zeynep Bastık)  Mustafa Sandal - Mod (feat. Zeynep Bastık) 03:19 Nahide Babashlı - Benim Hikayem  Nahide Babashlı - Benim Hikayem 03:17 Derya Uluğ - Göremedim Bi de Sen Bak  Derya Uluğ - Göremedim Bi de Sen Bak 03:46 Ben Fero - Arkadaş (Berker Suna Remix)  Ben Fero - Arkadaş (Berker Suna Remix) 03:40 Kimbureyhan - Issız Duvarlar  Kimbureyhan - Issız Duvarlar 03:46 Bilal Sonses & Mustafa Ceceli - Bedel (Akustik)  Bilal Sonses & Mustafa Ceceli - Bedel (Akustik) 03:06 Ben Fero - Arkadaş  Ben Fero - Arkadaş 03:16 Ali Kınık - Kurtlar Sofrası  Ali Kınık - Kurtlar Sofrası 03:06 Rozz Kalliope & Ece Seçkin - Benjamins 3  Rozz Kalliope & Ece Seçkin - Benjamins 3 03:59 Ayten Rasul - Yıllarım Gitti (Furkan Demir Remix)  Ayten Rasul - Yıllarım Gitti (Furkan Demir Remix)