Menu ×
Sagopa Kajmer - Maalesef
Sanatçı Sagopa Kajmer
Şarkı Maalesef
Süre 04:56
Tarih 5 gün önce
Hit 53
0:00
0:00
MP3 İndir

Sitemizden Sagopa Kajmer - Maalesef mp3 indirmek için burası size göre en uygun yer oldugunu eminlikle soyleye biliriz. Sagopa Kajmer şarkılarının ve albümlerini dinleyip ve indirmek için şarkı üzerine tıklamanız yeterli. Ozaman Sagopa Kajmer şarkılarına çok rahat bir şekilde ulaşıb dinleye ve indire bilirsiniz. Lütfen Sagopa Kajmer şarkısında her hangi bir indirme ve dinleme sorunu yaşarsanız bize yorumlar kısmından bildire bilirsiniz.

Sagopa Kajmer - Maalesef Şarkı Sözleri

1.KISIM Cebinde daima bir kozun olmalı. Maalesef bu durum değil iç açıcı ne yazık acı. İnsanmış insana kuyu kazıcı. Huyu bozukların kurumadı bi' soyu. Nerden gelir bu değirmenin suyu? Buyur bi' de burdan yak al!... Sen ceylansın peşinde çakallar var. Onlar barbarlar,bağırtırlar. Yaralara tuz basan el sahipleri acımazlar. Ama neden söyle. Ne yaptın ki ne buldun öyle Bana uzakta dursun beni olduğum gibi göremeyenler öyle. Yaşa paşa gibi sabah akşam öğle. Yaptığı iş övüyor sahibini duydun işte duymayanlara söyle. Dünyayı yöneten hazlar. Dünyayı yöneten ağızlar. Mıknatıs gibi çeken o yasaklar. Kimisi ip,kimisi köpek,kimisi kızaklar. NAKARAT Maalesef kapıları açmayan anahtarlar onlar. Kilitleri kitli kapıların ardında ya bilinmez hayatlar. Tuttuklarını koparamazlar çünkü güçleri az var. Maalesef doğru bu,doğrusu iyiler aramızda çok azlar. Doğru bu ,doğrusu iyiler aramızda çok azlar. 2.KISIM Zorunlu arkana bakarak yürümen. Sorunlu çoğu kendini koru. Kendini korumak işin en zoru. Bülbülü bekle hep karga kuşu. İçim garip,sıfır huşu. Nedeni gözlerim önünde vicdanın yok oluşu. Edilir örtbas o zalimin suçu. Yorucu sessizlik orucu. Atıldı dama ya pabucu. Kim onu koruyucu? Tedirgin edici uçurum ucu. Sıfır huşu,bülbülü bekle karga kuşu. Yine de mikrofon elimde yaparım hakiki sihirli dokunuşu. Sagopa Hiphop ın sevimli gamlı baykuşu. Hayatın şerbeti kimlere verilir ? Bizlerin önüne konuldu turşu. NAKARAT Maalesef kapıları açmayan anahtarlar onlar. Kilitleri kitli kapıların ardında ya bilinmez hayatlar. Tuttuklarını koparamazlar çünkü güçleri az var. Maalesef doğru bu,doğrusu iyiler aramızda çok azlar. Doğru bu ,doğrusu iyiler aramızda çok azlar.

Yorumlar
TOP MP3ler
02:57 Mustafa Sandal - Mod (feat. Zeynep Bastık)  Mustafa Sandal - Mod (feat. Zeynep Bastık) 03:19 Nahide Babashlı - Benim Hikayem  Nahide Babashlı - Benim Hikayem 03:17 Derya Uluğ - Göremedim Bi de Sen Bak  Derya Uluğ - Göremedim Bi de Sen Bak 03:46 Ben Fero - Arkadaş (Berker Suna Remix)  Ben Fero - Arkadaş (Berker Suna Remix) 03:40 Kimbureyhan - Issız Duvarlar  Kimbureyhan - Issız Duvarlar 03:46 Bilal Sonses & Mustafa Ceceli - Bedel (Akustik)  Bilal Sonses & Mustafa Ceceli - Bedel (Akustik) 03:06 Ben Fero - Arkadaş  Ben Fero - Arkadaş 04:52 Ümit Besen & Gülden - Değiştim  Ümit Besen & Gülden - Değiştim 03:16 Ali Kınık - Kurtlar Sofrası  Ali Kınık - Kurtlar Sofrası 02:01 Taha - Güzel Kızım  Taha - Güzel Kızım