Menu ×
Rota - KRAL
Sanatçı Rota
Şarkı KRAL
Süre 02:17
Tarih 1 yıl önce
Hit 524
0:00
0:00
MP3 İndir

Sitemizden Rota - KRAL mp3 indirmek için burası size göre en uygun yer oldugunu eminlikle soyleye biliriz. Rota şarkılarının ve albümlerini dinleyip ve indirmek için şarkı üzerine tıklamanız yeterli. Ozaman Rota şarkılarına çok rahat bir şekilde ulaşıb dinleye ve indire bilirsiniz. Lütfen Rota şarkısında her hangi bir indirme ve dinleme sorunu yaşarsanız bize yorumlar kısmından bildire bilirsiniz.

Rota - KRAL Şarkı Sözleri

olum bu stili geliştirmek için on dört kaplanla beraber ejderhalar ordusunun bulunduğu mağaradan içeri girip tasolarını ortaya hiç çekinmeden fırlatmış birinden bahsediyoruz. yani onun için yok etmek nefes almak gibi bi' şey anlıyo musun? bak anlamadın gibi hissediyorum anlamadın mı ? Rota'dan bahsediyorum. bu ara peşindeyim hepsinin dediklerim benimle gelicek sonunda ve eninde bu yolun başı ve çıkmazı var dediler ama bakın nasıl koşuyorum küfürler üzerinde tümenim yerinde dümeni verince devirde delirtmek benim işim be çekil ve kıskan otur lan keyfim yerinde keyfime dokunmaya çalışan akıllıların zararlarından koleksiyonum var evimde nice nice serinle, derin kefenim içinde bi' biçim değiştirirken ben içindeyim genimle çetede benim ekipte bu beyin çeşitlerinde seçenek için ekilcek bi tohum bulup yetişririr kafiyeler ekimde ya ekime ya s.kime kadar evet ebeni s.kim demek kralsınız ama nerede demek orada orada yokum hemen kokuyo hiphop buram buram oluyo bi tank vuran, duran beni görünce diyolar kalk çünkü kalmadı bi bak kral kral başka bilir beni deepweb çünkü diğer adımız hep gitmek gelişine her sefer üst üste yüklerim üstleri güçsüzse peçetemde çocukları şahit tuttum sürekli hislerim eğer ürkmüşse düşleri üflerim tütsüyle tüh deyip küsmemiş üç güçle şıplatırım parmakları silerim gezegenin yarısını arada bir iki versle gidişine her sefer üst üste depremler oluyor beynimde dışarda siren sesleriyle istiyor sevgi hepsi fakat sevgi kalmadı içimde bu lanet dünyanın işiyle aramda sorunlar bitmek bi bilmez ya işimde gücündeyim bu yüzden aptallar üzülmeyi bıraktı reklamı düşünmeyi tamamı sayemde.

Yorumlar
TOP MP3ler
02:59 Gülben Ergen -Seni Kırmışlar  Gülben Ergen -Seni Kırmışlar 03:31 Yazgı - Aşk Olsun  Yazgı - Aşk Olsun 03:58 İrem Derici - Vazgeçtim İnan  İrem Derici - Vazgeçtim İnan 03:04 Zerrin Özer - Wonderful Surprise  Zerrin Özer - Wonderful Surprise 02:19 Grand feat. BABA Sounds - ICE  Grand feat. BABA Sounds - ICE 03:29 Karay feat. Mert Ayman - Duy Beni Dünya  Karay feat. Mert Ayman - Duy Beni Dünya 04:26 Selim Işık feat. Emrecan Üzenir - Cennetin Kapıları (Akustik)  Selim Işık feat. Emrecan Üzenir - Cennetin Kapıları (Akustik) 04:18 Duygu Yüksel - İkimizin Cenneti  Duygu Yüksel - İkimizin Cenneti 02:18 Toprak Kardeşler - Usandım  Toprak Kardeşler - Usandım 04:21 Mert Pamukçu - Yasemin Kokulu Kız  Mert Pamukçu - Yasemin Kokulu Kız