Menu ×
Patron - Haset
Sanatçı Patron
Şarkı Haset
Süre 03:24
Tarih 2 hafta önce
Hit 98
0:00
0:00
MP3 İndir

Sitemizden Patron - Haset mp3 indirmek için burası size göre en uygun yer oldugunu eminlikle soyleye biliriz. Patron şarkılarının ve albümlerini dinleyip ve indirmek için şarkı üzerine tıklamanız yeterli. Ozaman Patron şarkılarına çok rahat bir şekilde ulaşıb dinleye ve indire bilirsiniz. Lütfen Patron şarkısında her hangi bir indirme ve dinleme sorunu yaşarsanız bize yorumlar kısmından bildire bilirsiniz.

Patron - Haset Şarkı Sözleri

Şimdi hasetinden çatla gidip kafesinden atla Kendini laf ebesi sanma sen bi köstebeksin kaltak Yapmaz dedik balta, çaban neden kanka Vermez bahaneler fayda olaylarla geçti aylar Artık kasvetin solar hasetlik depola Biz sırta bıçak yemişken seninki patates kola Silindi manifestolar, para tek olay sizde Yalan hep tomar çünkü kafa hep koma Sokak lambaları ve apartmanlar biraz deniz biraz dalga Oturdum demir banka Sokakta yedim tartak yeşil zemin beyaz parka Kafam çakır geniz balgam Burda tekim kanka. Güvenmedim Çarka, Bi de sen dene bak bakalım Kıskanma akla bakıp ıslanmaz ağzında bakla Yaramıyorsa içmicen başkan Sen konuşuyon ne hakla? Ben gol atarken izliycen kanka! Bunu adı HASET ‘HASET’ HASETİN SEBEBİ YOK YİNE BENİ ARIYOR VE BİRİLERİ YANIYOR SUÇ ÜZERİME KALIYOR HASET (Herkes Biliyor!) HASET! Kimse düştüğünde aramaz çıkar üzüntüden yaralar Olmaz dürüstlükte paravan saymam külüstüre paralar İş üstünde kaypak, Bitch üstünde markam Saygıyı diz üstünde arama, attığın dissi üstüme almam Bu dönüştüğüm Canavar, Tükürdüğünü yalamaz Hala sümüklüsün kanka, ben düşündüğünü yapmam Yeni dava bulduğun anda git ben namağlubum hala Atar iftirayla caka, kafa bulduğu anda. Verdin istifanı, yoktu gizli saklı Sonra gördün izdihamı sordun nerde istihkakım Tüm paran gitmiş kafana beynini içip yaktın Yok artık pislik hakkın, yavşaklığın gizli kalsın İşte sana combo, sen Afgan benim Rambo Telaştan delir mal koş hesabım nedir garson ? Seni yeniden aşçı yapcam bro Ekmek derdin olcak Rakı’n pahalı gelcek bro ! Bunu adı HASET ‘HASET’ HASETİN SEBEBİ YOK YİNE BENİ ARIYOR VE BİRİLERİ YANIYOR SUÇ ÜZERİME KALIYOR HASET (Herkes Biliyor !) HASET!

Yorumlar
TOP MP3ler
02:57 Mustafa Sandal - Mod (feat. Zeynep Bastık)  Mustafa Sandal - Mod (feat. Zeynep Bastık) 03:19 Nahide Babashlı - Benim Hikayem  Nahide Babashlı - Benim Hikayem 03:17 Derya Uluğ - Göremedim Bi de Sen Bak  Derya Uluğ - Göremedim Bi de Sen Bak 03:46 Ben Fero - Arkadaş (Berker Suna Remix)  Ben Fero - Arkadaş (Berker Suna Remix) 03:40 Kimbureyhan - Issız Duvarlar  Kimbureyhan - Issız Duvarlar 03:46 Bilal Sonses & Mustafa Ceceli - Bedel (Akustik)  Bilal Sonses & Mustafa Ceceli - Bedel (Akustik) 03:06 Ben Fero - Arkadaş  Ben Fero - Arkadaş 04:52 Ümit Besen & Gülden - Değiştim  Ümit Besen & Gülden - Değiştim 03:16 Ali Kınık - Kurtlar Sofrası  Ali Kınık - Kurtlar Sofrası 02:01 Taha - Güzel Kızım  Taha - Güzel Kızım