Menu ×
Patron - Haset
Sanatçı Patron
Şarkı Haset
Süre 03:24
Tarih 7 ay önce
Hit 253
0:00
0:00
MP3 İndir

Sitemizden Patron - Haset mp3 indirmek için burası size göre en uygun yer oldugunu eminlikle soyleye biliriz. Patron şarkılarının ve albümlerini dinleyip ve indirmek için şarkı üzerine tıklamanız yeterli. Ozaman Patron şarkılarına çok rahat bir şekilde ulaşıb dinleye ve indire bilirsiniz. Lütfen Patron şarkısında her hangi bir indirme ve dinleme sorunu yaşarsanız bize yorumlar kısmından bildire bilirsiniz.

Patron - Haset Şarkı Sözleri

Şimdi hasetinden çatla gidip kafesinden atla Kendini laf ebesi sanma sen bi köstebeksin kaltak Yapmaz dedik balta, çaban neden kanka Vermez bahaneler fayda olaylarla geçti aylar Artık kasvetin solar hasetlik depola Biz sırta bıçak yemişken seninki patates kola Silindi manifestolar, para tek olay sizde Yalan hep tomar çünkü kafa hep koma Sokak lambaları ve apartmanlar biraz deniz biraz dalga Oturdum demir banka Sokakta yedim tartak yeşil zemin beyaz parka Kafam çakır geniz balgam Burda tekim kanka. Güvenmedim Çarka, Bi de sen dene bak bakalım Kıskanma akla bakıp ıslanmaz ağzında bakla Yaramıyorsa içmicen başkan Sen konuşuyon ne hakla? Ben gol atarken izliycen kanka! Bunu adı HASET ‘HASET’ HASETİN SEBEBİ YOK YİNE BENİ ARIYOR VE BİRİLERİ YANIYOR SUÇ ÜZERİME KALIYOR HASET (Herkes Biliyor!) HASET! Kimse düştüğünde aramaz çıkar üzüntüden yaralar Olmaz dürüstlükte paravan saymam külüstüre paralar İş üstünde kaypak, Bitch üstünde markam Saygıyı diz üstünde arama, attığın dissi üstüme almam Bu dönüştüğüm Canavar, Tükürdüğünü yalamaz Hala sümüklüsün kanka, ben düşündüğünü yapmam Yeni dava bulduğun anda git ben namağlubum hala Atar iftirayla caka, kafa bulduğu anda. Verdin istifanı, yoktu gizli saklı Sonra gördün izdihamı sordun nerde istihkakım Tüm paran gitmiş kafana beynini içip yaktın Yok artık pislik hakkın, yavşaklığın gizli kalsın İşte sana combo, sen Afgan benim Rambo Telaştan delir mal koş hesabım nedir garson ? Seni yeniden aşçı yapcam bro Ekmek derdin olcak Rakı’n pahalı gelcek bro ! Bunu adı HASET ‘HASET’ HASETİN SEBEBİ YOK YİNE BENİ ARIYOR VE BİRİLERİ YANIYOR SUÇ ÜZERİME KALIYOR HASET (Herkes Biliyor !) HASET!

Yorumlar
TOP MP3ler
03:24 Mustafa Ceceli & Irmak Arıcı - Gün Ağarmadan  Mustafa Ceceli & Irmak Arıcı - Gün Ağarmadan 03:54 İbrahim Keleş - Ah Be Kader  İbrahim Keleş - Ah Be Kader 03:40 Aleyna Tilki - Bu Benim Masalım  Aleyna Tilki - Bu Benim Masalım 02:51 Ece Mumay - Galaksi  Ece Mumay - Galaksi 03:25 Lara - Sanal Alem  Lara - Sanal Alem 04:55 Ömür Gedik & Rah - Leylim Ley  Ömür Gedik & Rah - Leylim Ley 03:02 Toprak Kardeşler - Yandım Kül Gibi  Toprak Kardeşler - Yandım Kül Gibi 03:30 Murat Boz - Kalben  Murat Boz - Kalben 04:00 Hasret Turunç - Mağusa Limanı  Hasret Turunç - Mağusa Limanı 02:34 Jakemillie - Story to Tell  Jakemillie - Story to Tell