Menu ×
Neyse - Kırık
Sanatçı Neyse
Şarkı Kırık
Süre 03:55
Tarih 1 ay önce
Hit 212
0:00
0:00
MP3 İndir

Sitemizden Neyse - Kırık mp3 indirmek için burası size göre en uygun yer oldugunu eminlikle soyleye biliriz. Neyse şarkılarının ve albümlerini dinleyip ve indirmek için şarkı üzerine tıklamanız yeterli. Ozaman Neyse şarkılarına çok rahat bir şekilde ulaşıb dinleye ve indire bilirsiniz. Lütfen Neyse şarkısında her hangi bir indirme ve dinleme sorunu yaşarsanız bize yorumlar kısmından bildire bilirsiniz.

Neyse - Kırık Şarkı Sözleri

Her sefer bir ilk Iste mucize dedikleri Aramak sormak ve nihayet Kabullenmek evsizligi Aydinlikken yol alsam Cikarken her seyi unutsam Savunmam, kendimi tanitmam Barissam, derdime karissam Icinden son bir dilek tutan Yildiz olsam, derine dalsam Anla artik arayan icim Evin yol, evin yok, evin yalan Dusunemiyorum, bas edemiyorum Bir tek ayna var, o da seninki Hafizam beyaz, misafir olsam Sonu masal kadar yumusak olsa

Yorumlar
TOP MP3ler
02:57 Mustafa Sandal - Mod (feat. Zeynep Bastık)  Mustafa Sandal - Mod (feat. Zeynep Bastık) 03:19 Nahide Babashlı - Benim Hikayem  Nahide Babashlı - Benim Hikayem 03:17 Derya Uluğ - Göremedim Bi de Sen Bak  Derya Uluğ - Göremedim Bi de Sen Bak 03:40 Kimbureyhan - Issız Duvarlar  Kimbureyhan - Issız Duvarlar 03:46 Bilal Sonses & Mustafa Ceceli - Bedel (Akustik)  Bilal Sonses & Mustafa Ceceli - Bedel (Akustik) 03:16 Ali Kınık - Kurtlar Sofrası  Ali Kınık - Kurtlar Sofrası 03:06 Rozz Kalliope & Ece Seçkin - Benjamins 3  Rozz Kalliope & Ece Seçkin - Benjamins 3 03:59 Ayten Rasul - Yıllarım Gitti (Furkan Demir Remix)  Ayten Rasul - Yıllarım Gitti (Furkan Demir Remix) 36:42 Murat Dalkılıç - Afeta  Murat Dalkılıç - Afeta 03:48 Ben Fero - Arkadaş (Hakan Keleş Remix)  Ben Fero - Arkadaş (Hakan Keleş Remix)