Menu ×
Naz Dej - Gitme Dur
Sanatçı Naz Dej
Şarkı Gitme Dur
Süre 02:16
Tarih 3 hafta önce
Hit 1070
0:00
0:00
MP3 İndir

Sitemizden Naz Dej - Gitme Dur mp3 indirmek için burası size göre en uygun yer oldugunu eminlikle soyleye biliriz. Naz Dej şarkılarının ve albümlerini dinleyip ve indirmek için şarkı üzerine tıklamanız yeterli. Ozaman Naz Dej şarkılarına çok rahat bir şekilde ulaşıb dinleye ve indire bilirsiniz. Lütfen Naz Dej şarkısında her hangi bir indirme ve dinleme sorunu yaşarsanız bize yorumlar kısmından bildire bilirsiniz.

Naz Dej - Gitme Dur Şarkı Sözleri

Gitme dur Bu kalp sensiz vurur mu? Bu ne hasret, qurur? Paramparça ruhum Hadi söyle, Sen de özledin mi beni? Ben ne hayaller kurdum Kayboldu... {Nakarat} Bu hikayede bir sen bir ben Neden oldum fedakar ben? Mezar oldu kalp hasretinle Yandım... Yandım... Sabret, Dur Zaman sanki durur Giden dönmez unut Yalan söyler durur Hadi anla Kimse olmasın senle Her şeyim kaldı sende Hatam nerde? O hayatıma gireli Ben oldum deli Aynıyız sanki O neler çekdiğimi bilmeli Artık...

Yorumlar
TOP MP3ler
03:19 Nahide Babashlı - Benim Hikayem  Nahide Babashlı - Benim Hikayem 03:17 Derya Uluğ - Göremedim Bi de Sen Bak  Derya Uluğ - Göremedim Bi de Sen Bak 03:40 Kimbureyhan - Issız Duvarlar  Kimbureyhan - Issız Duvarlar 03:46 Bilal Sonses & Mustafa Ceceli - Bedel (Akustik)  Bilal Sonses & Mustafa Ceceli - Bedel (Akustik) 03:06 Rozz Kalliope & Ece Seçkin - Benjamins 3  Rozz Kalliope & Ece Seçkin - Benjamins 3 03:16 Ali Kınık - Kurtlar Sofrası  Ali Kınık - Kurtlar Sofrası 03:59 Ayten Rasul - Yıllarım Gitti (Furkan Demir Remix)  Ayten Rasul - Yıllarım Gitti (Furkan Demir Remix) 36:42 Murat Dalkılıç - Afeta  Murat Dalkılıç - Afeta 04:00 Kahraman Deniz - Uzak Gelecek  Kahraman Deniz - Uzak Gelecek 04:11 Aleyna Tilki - Sen Affetsen Ben Affetmem (ft. Taksim Trio)  Aleyna Tilki - Sen Affetsen Ben Affetmem (ft. Taksim Trio)