Menu ×
Mustafa Sandal - Mod (feat. Zeynep Bastık)
Sanatçı Mustafa Sandal
Şarkı Mod (feat. Zeynep Bastık)
Süre 02:57
Tarih 1 ay önce
Hit 11171
MP3 İndir

Sitemizden Mustafa Sandal - Mod (feat. Zeynep Bastık) mp3 indirmek için burası size göre en uygun yer oldugunu eminlikle soyleye biliriz. Mustafa Sandal şarkılarının ve albümlerini dinleyip ve indirmek için şarkı üzerine tıklamanız yeterli. Ozaman Mustafa Sandal şarkılarına çok rahat bir şekilde ulaşıb dinleye ve indire bilirsiniz. Lütfen Mustafa Sandal şarkısında her hangi bir indirme ve dinleme sorunu yaşarsanız bize yorumlar kısmından bildire bilirsiniz.

Mustafa Sandal - Mod (feat. Zeynep Bastık) Şarkı Sözleri

Bi kere kırıldım Bi daha kurulmam Bozulup söküldüm İçime içime Neler yaşattın Canımı yaktı çok Yine de üzülme Olurda derdime düşersen Dönemedim diye merak edersen Suçlayıp kendini avutma Başa dönüp kendimi savunmam Bi kere bu moda girdin mi Çıkamıyosun bi tanem Burda fazla durdun mu Utanıyosun aşktan Bi kere bu moda girdin mi Çıkamıyosun bi tanem Burda fazla kaldın mı Çekiniyosun aşktan

Yorumlar
TOP MP3ler
03:19 Nahide Babashlı - Benim Hikayem  Nahide Babashlı - Benim Hikayem 03:17 Derya Uluğ - Göremedim Bi de Sen Bak  Derya Uluğ - Göremedim Bi de Sen Bak 03:40 Kimbureyhan - Issız Duvarlar  Kimbureyhan - Issız Duvarlar 03:46 Bilal Sonses & Mustafa Ceceli - Bedel (Akustik)  Bilal Sonses & Mustafa Ceceli - Bedel (Akustik) 03:06 Rozz Kalliope & Ece Seçkin - Benjamins 3  Rozz Kalliope & Ece Seçkin - Benjamins 3 03:16 Ali Kınık - Kurtlar Sofrası  Ali Kınık - Kurtlar Sofrası 03:59 Ayten Rasul - Yıllarım Gitti (Furkan Demir Remix)  Ayten Rasul - Yıllarım Gitti (Furkan Demir Remix) 36:42 Murat Dalkılıç - Afeta  Murat Dalkılıç - Afeta 04:00 Kahraman Deniz - Uzak Gelecek  Kahraman Deniz - Uzak Gelecek 04:11 Aleyna Tilki - Sen Affetsen Ben Affetmem (ft. Taksim Trio)  Aleyna Tilki - Sen Affetsen Ben Affetmem (ft. Taksim Trio)