Menu ×
Murda & Ezhel - Aya
Sanatçı Murda & Ezhel
Şarkı Aya
Süre 03:08
Tarih 10 ay önce
Hit 47537
0:00
0:00
MP3 İndir

Sitemizden Murda & Ezhel - Aya mp3 indirmek için burası size göre en uygun yer oldugunu eminlikle soyleye biliriz. Murda & Ezhel şarkılarının ve albümlerini dinleyip ve indirmek için şarkı üzerine tıklamanız yeterli. Ozaman Murda & Ezhel şarkılarına çok rahat bir şekilde ulaşıb dinleye ve indire bilirsiniz. Lütfen Murda & Ezhel şarkısında her hangi bir indirme ve dinleme sorunu yaşarsanız bize yorumlar kısmından bildire bilirsiniz.

Murda & Ezhel - Aya Şarkı Sözleri

Shawty bana baksan Bende yazsam sana bir love song Gel omuzuma yaslan Shawty benimlemisin bu akşam Dedi ki götür beni aya aya aya, aya oh Dedim gidek uzaya aya aya, aya oh My baby girl she got the fire fire fire, fire oh Bi gelebilsen buraya, hasretinden yana yana yana Shutdown als ik Touchdown ben ik Uptown pull up met die topdown yea Bıraksan beni Kalsam geri Olmaz shawty sensiz bu hayat Diamonds op chest like You the best like You the baddest lil ma dit is geen wedstrijd Pull up in die S line Leef je best life Touchdown lil mami pak de next flight Shawty benimlemisin bu akşam Önüne kalbimi serip bıraksam Boynuna pırlantaları taksam Alman pull up girl araba alman Shawty bana baksan Bende yazsam sana bir love song Gel omuzuma yaslan Shawty benimlemisin bu akşam Dedi ki götür beni aya aya aya, aya oh Dedim gidek uzaya aya aya, aya oh My baby girl she got the fire fire fire, fire oh Bi gelebilsen buraya, hasretinden yana yana yana Yanyanaysa Bize yazılır destan sayfalarca Yedi yirmidort sevdan kafamda Hem dertler hem dermam da yarda Bahar doğarken merhabanla Her baharda gel savaşma Gel savaşma Sevişelim tüm gün canla başla Yanındayken balıklama dalsam aşka Uğraşamam başka başka laçkalarla Shawty bana baksan Bende yazsam sana bir love song Gel omuzuma yaslan Shawty benimlemisin bu akşam Dedi ki götür beni aya aya aya, aya oh Dedim gidek uzaya aya aya, aya oh My baby girl she got the fire fire fire, fire oh Bi gelebilsen buraya, hasretinden yana yana yana

Yorumlar
TOP MP3ler
02:55 Irmak Arıcı - Yağmurum Ol  Irmak Arıcı - Yağmurum Ol 04:24 Harun Kolçak - Haberin Bile Yok  Harun Kolçak - Haberin Bile Yok 02:41 Ece Seçkin - Acayip İyi  Ece Seçkin - Acayip İyi 03:41 Yaşar İpek - Ben de Yoluma Giderim  Yaşar İpek - Ben de Yoluma Giderim 02:46 Ahsen Almaz feat. Hüseyin Mehmedoğlu - Ah Sensiz Olmaz  Ahsen Almaz feat. Hüseyin Mehmedoğlu - Ah Sensiz Olmaz 02:46 Ziynet Sali - Kalbim Tatilde  Ziynet Sali - Kalbim Tatilde 04:01 Gizem & Bahadır - Sen Delisin  Gizem & Bahadır - Sen Delisin 03:11 Bilal Sonses & Rozz Kalliope - Geç Değil  Bilal Sonses & Rozz Kalliope - Geç Değil 03:35 Grup Öksüzler feat. Dj Hakan Keleş - Çıkarım Karşına (Şappıda) Summer Mix  Grup Öksüzler feat. Dj Hakan Keleş - Çıkarım Karşına (Şappıda) Summer Mix 04:17 Hakan Kalgıdım & Tunç Çakır - Derin Hatıra (Tunç Çakır Remix)  Hakan Kalgıdım & Tunç Çakır - Derin Hatıra (Tunç Çakır Remix)