Menu ×
Kadir Çermik feat. Saki Çimen - Nefes Al (Çukur Dizi Müziği)
Sanatçı Kadir Çermik feat. Saki Çimen
Şarkı Nefes Al (Çukur Dizi Müziği)
Süre 03:16
Tarih 7 ay önce
Hit 362
MP3 İndir

Sitemizden Kadir Çermik feat. Saki Çimen - Nefes Al (Çukur Dizi Müziği) mp3 indirmek için burası size göre en uygun yer oldugunu eminlikle soyleye biliriz. Kadir Çermik feat. Saki Çimen şarkılarının ve albümlerini dinleyip ve indirmek için şarkı üzerine tıklamanız yeterli. Ozaman Kadir Çermik feat. Saki Çimen şarkılarına çok rahat bir şekilde ulaşıb dinleye ve indire bilirsiniz. Lütfen Kadir Çermik feat. Saki Çimen şarkısında her hangi bir indirme ve dinleme sorunu yaşarsanız bize yorumlar kısmından bildire bilirsiniz.

Kadir Çermik feat. Saki Çimen - Nefes Al (Çukur Dizi Müziği) Şarkı Sözleri

Nefes al! Güzel oğlum, nefes almayı unuttun. Çaren yok, yaşayana kadar öleceksin bu dünyada. Ağrısını sen çektin, acısını sen çektin ve ilk sen kaybettin. Çünkü sen güzel oğlum, en öndeydin. Dağılmaksa, dağılalım! Hiç dağılmadık mı sandın! Yanacaksak, yanalım! Hiç yanmadık mı sandın! Kimselere selam veremedik! Gökleri yerlerden seçtik! Aynada yüzümüzü göremedik! Yüzümüzü de bir edemedik! Ama sen güzel oğlum… Sen! Avuçlarımızın çukurlarına çınarlar eken sen! Kar toplar gibi, boran toplar gibi, fırtına toplar gibi... Sen toplayıp yağdırdın ya bizi! Gözümüzün, gönlümüzün naaşı kalkmak üzereyken oğlum Aklımız, umudumuz son nefesini verirken Bir nefesten, bir ateşten, bir delirişten... Çıkageldin ya sen! Bu çukuru sen kazmadın! Bu çukuru sen kurmadın! Ama bu çukuru sen kurtardın oğlum! Kendi hikayesini yazan kalemsin sen! Kaderimiz de yazdıklarında! Nefes al oğlum! Nefes al! Nefes almayı unutma! Çaren yok, yaşayana kadar öleceksin bu dünyada. Nefes al oğlum! Nefes al! Nefes almayı unutma! Çaren yok, yaşayana kadar öleceksin bu dünyada.

Yorumlar
TOP MP3ler
03:24 Mustafa Ceceli & Irmak Arıcı - Gün Ağarmadan  Mustafa Ceceli & Irmak Arıcı - Gün Ağarmadan 03:54 İbrahim Keleş - Ah Be Kader  İbrahim Keleş - Ah Be Kader 03:40 Aleyna Tilki - Bu Benim Masalım  Aleyna Tilki - Bu Benim Masalım 02:51 Ece Mumay - Galaksi  Ece Mumay - Galaksi 03:25 Lara - Sanal Alem  Lara - Sanal Alem 03:02 Toprak Kardeşler - Yandım Kül Gibi  Toprak Kardeşler - Yandım Kül Gibi 04:55 Ömür Gedik & Rah - Leylim Ley  Ömür Gedik & Rah - Leylim Ley 04:00 Hasret Turunç - Mağusa Limanı  Hasret Turunç - Mağusa Limanı 03:30 Murat Boz - Kalben  Murat Boz - Kalben 02:34 Jakemillie - Story to Tell  Jakemillie - Story to Tell