Menu ×
Kadir Çermik feat. Saki Çimen - Nefes Al (Çukur Dizi Müziği)
Sanatçı Kadir Çermik feat. Saki Çimen
Şarkı Nefes Al (Çukur Dizi Müziği)
Süre 03:16
Tarih 3 hafta önce
Hit 100
MP3 İndir

Sitemizden Kadir Çermik feat. Saki Çimen - Nefes Al (Çukur Dizi Müziği) mp3 indirmek için burası size göre en uygun yer oldugunu eminlikle soyleye biliriz. Kadir Çermik feat. Saki Çimen şarkılarının ve albümlerini dinleyip ve indirmek için şarkı üzerine tıklamanız yeterli. Ozaman Kadir Çermik feat. Saki Çimen şarkılarına çok rahat bir şekilde ulaşıb dinleye ve indire bilirsiniz. Lütfen Kadir Çermik feat. Saki Çimen şarkısında her hangi bir indirme ve dinleme sorunu yaşarsanız bize yorumlar kısmından bildire bilirsiniz.

Kadir Çermik feat. Saki Çimen - Nefes Al (Çukur Dizi Müziği) Şarkı Sözleri

Nefes al! Güzel oğlum, nefes almayı unuttun. Çaren yok, yaşayana kadar öleceksin bu dünyada. Ağrısını sen çektin, acısını sen çektin ve ilk sen kaybettin. Çünkü sen güzel oğlum, en öndeydin. Dağılmaksa, dağılalım! Hiç dağılmadık mı sandın! Yanacaksak, yanalım! Hiç yanmadık mı sandın! Kimselere selam veremedik! Gökleri yerlerden seçtik! Aynada yüzümüzü göremedik! Yüzümüzü de bir edemedik! Ama sen güzel oğlum… Sen! Avuçlarımızın çukurlarına çınarlar eken sen! Kar toplar gibi, boran toplar gibi, fırtına toplar gibi... Sen toplayıp yağdırdın ya bizi! Gözümüzün, gönlümüzün naaşı kalkmak üzereyken oğlum Aklımız, umudumuz son nefesini verirken Bir nefesten, bir ateşten, bir delirişten... Çıkageldin ya sen! Bu çukuru sen kazmadın! Bu çukuru sen kurmadın! Ama bu çukuru sen kurtardın oğlum! Kendi hikayesini yazan kalemsin sen! Kaderimiz de yazdıklarında! Nefes al oğlum! Nefes al! Nefes almayı unutma! Çaren yok, yaşayana kadar öleceksin bu dünyada. Nefes al oğlum! Nefes al! Nefes almayı unutma! Çaren yok, yaşayana kadar öleceksin bu dünyada.

Yorumlar
TOP MP3ler
02:57 Mustafa Sandal - Mod (feat. Zeynep Bastık)  Mustafa Sandal - Mod (feat. Zeynep Bastık) 03:19 Nahide Babashlı - Benim Hikayem  Nahide Babashlı - Benim Hikayem 03:17 Derya Uluğ - Göremedim Bi de Sen Bak  Derya Uluğ - Göremedim Bi de Sen Bak 03:46 Ben Fero - Arkadaş (Berker Suna Remix)  Ben Fero - Arkadaş (Berker Suna Remix) 03:40 Kimbureyhan - Issız Duvarlar  Kimbureyhan - Issız Duvarlar 03:46 Bilal Sonses & Mustafa Ceceli - Bedel (Akustik)  Bilal Sonses & Mustafa Ceceli - Bedel (Akustik) 03:06 Ben Fero - Arkadaş  Ben Fero - Arkadaş 04:52 Ümit Besen & Gülden - Değiştim  Ümit Besen & Gülden - Değiştim 03:16 Ali Kınık - Kurtlar Sofrası  Ali Kınık - Kurtlar Sofrası 02:01 Taha - Güzel Kızım  Taha - Güzel Kızım