Menu ×
İsmail YK - Yala Dur
Sanatçı İsmail YK
Şarkı Yala Dur
Süre 03:18
Tarih 2 ay önce
Hit 5187
0:00
0:00
MP3 İndir

Sitemizden İsmail YK - Yala Dur mp3 indirmek için burası size göre en uygun yer oldugunu eminlikle soyleye biliriz. İsmail YK şarkılarının ve albümlerini dinleyip ve indirmek için şarkı üzerine tıklamanız yeterli. Ozaman İsmail YK şarkılarına çok rahat bir şekilde ulaşıb dinleye ve indire bilirsiniz. Lütfen İsmail YK şarkısında her hangi bir indirme ve dinleme sorunu yaşarsanız bize yorumlar kısmından bildire bilirsiniz.

İsmail YK - Yala Dur Şarkı Sözleri

Yalla dur yalla dur yalla yalla dur Daha çok beklersin yala Yala dur yala dur avucunu yala dur Ben seni almıyacam git başını duvara vur Yala dur yala dur avucunu yala dur Ben seni almıyacam git başını duvara vur Hah dedi çalar hop dedi arar bir dakika geçmedi söyle ne var niye noldu ne var hep böyle sorar kusura bakma bu hep böyle bunu yapar Damara basar tükürdüğünü yalar Salla derken kıyamet kopar Kararım karar istemiyorum sen Senin gider avucunu yapar Daha çok beklersin yala dur Whatsapp’a girmiş, Sanki mavi tık varda geri dönmemişim Kararım karar, seni istemiyorum Daha çok beklersin yala dur Hey nazlı bebeğim Hadi gel gel gel bize Gel ister al beni

Yorumlar
TOP MP3ler
02:57 Mustafa Sandal - Mod (feat. Zeynep Bastık)  Mustafa Sandal - Mod (feat. Zeynep Bastık) 03:19 Nahide Babashlı - Benim Hikayem  Nahide Babashlı - Benim Hikayem 03:17 Derya Uluğ - Göremedim Bi de Sen Bak  Derya Uluğ - Göremedim Bi de Sen Bak 03:40 Kimbureyhan - Issız Duvarlar  Kimbureyhan - Issız Duvarlar 03:46 Bilal Sonses & Mustafa Ceceli - Bedel (Akustik)  Bilal Sonses & Mustafa Ceceli - Bedel (Akustik) 03:16 Ali Kınık - Kurtlar Sofrası  Ali Kınık - Kurtlar Sofrası 03:06 Rozz Kalliope & Ece Seçkin - Benjamins 3  Rozz Kalliope & Ece Seçkin - Benjamins 3 03:59 Ayten Rasul - Yıllarım Gitti (Furkan Demir Remix)  Ayten Rasul - Yıllarım Gitti (Furkan Demir Remix) 36:42 Murat Dalkılıç - Afeta  Murat Dalkılıç - Afeta 03:48 Ben Fero - Arkadaş (Hakan Keleş Remix)  Ben Fero - Arkadaş (Hakan Keleş Remix)