Menu ×
İsmail YK - Yala Dur
Sanatçı İsmail YK
Şarkı Yala Dur
Süre 03:18
Tarih 10 ay önce
Hit 8035
0:00
0:00
MP3 İndir

Sitemizden İsmail YK - Yala Dur mp3 indirmek için burası size göre en uygun yer oldugunu eminlikle soyleye biliriz. İsmail YK şarkılarının ve albümlerini dinleyip ve indirmek için şarkı üzerine tıklamanız yeterli. Ozaman İsmail YK şarkılarına çok rahat bir şekilde ulaşıb dinleye ve indire bilirsiniz. Lütfen İsmail YK şarkısında her hangi bir indirme ve dinleme sorunu yaşarsanız bize yorumlar kısmından bildire bilirsiniz.

İsmail YK - Yala Dur Şarkı Sözleri

Yalla dur yalla dur yalla yalla dur Daha çok beklersin yala Yala dur yala dur avucunu yala dur Ben seni almıyacam git başını duvara vur Yala dur yala dur avucunu yala dur Ben seni almıyacam git başını duvara vur Hah dedi çalar hop dedi arar bir dakika geçmedi söyle ne var niye noldu ne var hep böyle sorar kusura bakma bu hep böyle bunu yapar Damara basar tükürdüğünü yalar Salla derken kıyamet kopar Kararım karar istemiyorum sen Senin gider avucunu yapar Daha çok beklersin yala dur Whatsapp’a girmiş, Sanki mavi tık varda geri dönmemişim Kararım karar, seni istemiyorum Daha çok beklersin yala dur Hey nazlı bebeğim Hadi gel gel gel bize Gel ister al beni

Yorumlar
TOP MP3ler
02:55 Irmak Arıcı - Yağmurum Ol  Irmak Arıcı - Yağmurum Ol 04:24 Harun Kolçak - Haberin Bile Yok  Harun Kolçak - Haberin Bile Yok 02:41 Ece Seçkin - Acayip İyi  Ece Seçkin - Acayip İyi 03:41 Yaşar İpek - Ben de Yoluma Giderim  Yaşar İpek - Ben de Yoluma Giderim 02:46 Ahsen Almaz feat. Hüseyin Mehmedoğlu - Ah Sensiz Olmaz  Ahsen Almaz feat. Hüseyin Mehmedoğlu - Ah Sensiz Olmaz 02:46 Ziynet Sali - Kalbim Tatilde  Ziynet Sali - Kalbim Tatilde 04:01 Gizem & Bahadır - Sen Delisin  Gizem & Bahadır - Sen Delisin 03:11 Bilal Sonses & Rozz Kalliope - Geç Değil  Bilal Sonses & Rozz Kalliope - Geç Değil 03:35 Grup Öksüzler feat. Dj Hakan Keleş - Çıkarım Karşına (Şappıda) Summer Mix  Grup Öksüzler feat. Dj Hakan Keleş - Çıkarım Karşına (Şappıda) Summer Mix 04:17 Hakan Kalgıdım & Tunç Çakır - Derin Hatıra (Tunç Çakır Remix)  Hakan Kalgıdım & Tunç Çakır - Derin Hatıra (Tunç Çakır Remix)