Menu ×
HiraiZerdüş - Sarılmak Bizi Yakar
Sanatçı HiraiZerdüş
Şarkı Sarılmak Bizi Yakar
Süre 03:05
Tarih 7 ay önce
Hit 193
0:00
0:00
MP3 İndir

Sitemizden HiraiZerdüş - Sarılmak Bizi Yakar mp3 indirmek için burası size göre en uygun yer oldugunu eminlikle soyleye biliriz. HiraiZerdüş şarkılarının ve albümlerini dinleyip ve indirmek için şarkı üzerine tıklamanız yeterli. Ozaman HiraiZerdüş şarkılarına çok rahat bir şekilde ulaşıb dinleye ve indire bilirsiniz. Lütfen HiraiZerdüş şarkısında her hangi bir indirme ve dinleme sorunu yaşarsanız bize yorumlar kısmından bildire bilirsiniz.

HiraiZerdüş - Sarılmak Bizi Yakar Şarkı Sözleri

Yan yana yürümeyelim diye dar yapılmıştı kaldırımlar Ve yine yan yana yürümeyelim diye dar kafalıydı insanlar Sarılmak bizi yakar.. Ve sırf dardı diye kafalar düşünmeyi bırakıp sevmeyi denemedik mi seninle Sarılmak yakar bizi deyip aşkı hep uzaktan sevdik seninle... Sarılmak bizi yakar..

Yorumlar
TOP MP3ler
03:24 Mustafa Ceceli & Irmak Arıcı - Gün Ağarmadan  Mustafa Ceceli & Irmak Arıcı - Gün Ağarmadan 03:54 İbrahim Keleş - Ah Be Kader  İbrahim Keleş - Ah Be Kader 03:40 Aleyna Tilki - Bu Benim Masalım  Aleyna Tilki - Bu Benim Masalım 02:51 Ece Mumay - Galaksi  Ece Mumay - Galaksi 03:25 Lara - Sanal Alem  Lara - Sanal Alem 04:55 Ömür Gedik & Rah - Leylim Ley  Ömür Gedik & Rah - Leylim Ley 03:02 Toprak Kardeşler - Yandım Kül Gibi  Toprak Kardeşler - Yandım Kül Gibi 03:30 Murat Boz - Kalben  Murat Boz - Kalben 04:00 Hasret Turunç - Mağusa Limanı  Hasret Turunç - Mağusa Limanı 02:34 Jakemillie - Story to Tell  Jakemillie - Story to Tell