Menu ×
Gamze Ve Çetesi - Criminal
Sanatçı Gamze Ve Çetesi
Şarkı Criminal
Süre 02:19
Tarih 4 ay önce
Hit 325
0:00
0:00
MP3 İndir

Sitemizden Gamze Ve Çetesi - Criminal mp3 indirmek için burası size göre en uygun yer oldugunu eminlikle soyleye biliriz. Gamze Ve Çetesi şarkılarının ve albümlerini dinleyip ve indirmek için şarkı üzerine tıklamanız yeterli. Ozaman Gamze Ve Çetesi şarkılarına çok rahat bir şekilde ulaşıb dinleye ve indire bilirsiniz. Lütfen Gamze Ve Çetesi şarkısında her hangi bir indirme ve dinleme sorunu yaşarsanız bize yorumlar kısmından bildire bilirsiniz.

Gamze Ve Çetesi - Criminal Şarkı Sözleri

Karar vermeden dur bi an aklını kullan yok ki acelesi İzlemeyin dinlemeyin bakmadan görmeden neymiş seceresi Bi bırakın popu pop emin ellerde iyi müzik reçetesi Çöp çöp yaptığınız şarkılar geliyo Gamze ve çetesi Criminal Criminal Criminal Criminal Yokki reçetesi Criminal Criminal Criminal geliyo Gamze ve çetesi Müziği aldığın yere koy geri bırak geri bırak Mahvettin geri bırak geri bırak Katlettin geri bırak geri niye meylettin geri bırak geri bırak Kaldırmıyo kafa bu, kafa bu, kafa bu Şarkıda yapmış ne la bu, ne la bu, ne la bu Ses mes yok ki arabul, arabul, arabul Kalırsın yarı yolda deme parabol parabol bu bi parabol Deliyse hepinizden deliyim Yetenekse topunuzdan doluyum Aranızdan çıkıp birileri bişey diyecekse Buyursun gelsin ringe de yere seriyim Kolay ya oralardan öyle atıp tutması Yasaklansın bunların mikrofon tutması Doldu ortalık kendini bilmez bıdık bıdık fındık Yoluk yoluk bitiksin de ne günlere kaldık Müzik çığlık çığlığa kurtulmak istiyo sizden Gençlik sizi istemiyo çekin elinizi bizden Kulaklarımız kanıyo bi bitmediniz len Criminal Criminal Criminal yo Criminal Criminal Criminal criminal Yokki reçetesi Criminal Criminal Criminal geliyo Gamze ve çetesi

Yorumlar
TOP MP3ler
04:30 Ceza - Beatcoin  Ceza - Beatcoin 03:04 Kaya Giray - Yarınım Yok  Kaya Giray - Yarınım Yok 03:07 Sözer Sepetci - Nikotin (Remix)  Sözer Sepetci - Nikotin (Remix) 03:17 Tuvana Türkay - Yalan De  Tuvana Türkay - Yalan De 02:47 Velet - Leyla  Velet - Leyla 03:14 Zeynep Bastık - Uslanmıyor Bu  Zeynep Bastık - Uslanmıyor Bu 04:21 Taladro feat. Cem Adrian - Unutmak İstemiyorum  Taladro feat. Cem Adrian - Unutmak İstemiyorum 04:34 Ali Kınık ft. Asena İrmikci - Bildiğin Gibi Değil  Ali Kınık ft. Asena İrmikci - Bildiğin Gibi Değil 02:59 DECRAT FT KENAN - SANA DAİR  DECRAT FT KENAN - SANA DAİR 03:54 Sefa Topsakal - Korkuyorum (Y-Emre Remix)  Sefa Topsakal - Korkuyorum (Y-Emre Remix)