Menu ×
Ferhat Göçer - Çocuklar Gibi ( Sabahattin Ali Şarkıları)
Sanatçı Ferhat Göçer
Şarkı Çocuklar Gibi ( Sabahattin Ali Şarkıları)
Süre 03:20
Tarih 1 ay önce
Hit 57
MP3 İndir

Sitemizden Ferhat Göçer - Çocuklar Gibi ( Sabahattin Ali Şarkıları) mp3 indirmek için burası size göre en uygun yer oldugunu eminlikle soyleye biliriz. Ferhat Göçer şarkılarının ve albümlerini dinleyip ve indirmek için şarkı üzerine tıklamanız yeterli. Ozaman Ferhat Göçer şarkılarına çok rahat bir şekilde ulaşıb dinleye ve indire bilirsiniz. Lütfen Ferhat Göçer şarkısında her hangi bir indirme ve dinleme sorunu yaşarsanız bize yorumlar kısmından bildire bilirsiniz.

Ferhat Göçer - Çocuklar Gibi ( Sabahattin Ali Şarkıları) Şarkı Sözleri

BENDE HİÇ TÜKENMEZ BİR HAYAT VARDI KIRLARA YAYILAN İLKBAHAR GİBİ KALBİM HİÇ DURMADAN HIZLA ÇARPARDI GÖĞSÜMÜN İÇİNDE ATEŞ VAR GİBİ BAZI NUR İÇİNDE,BAZI SİSTEYDİM, BAZI BENİ SEVEN,BİR GÖĞÜSTEYDİM, KAH EL ÜSTÜNDEYDİM,KAH HAPİSTEYDİM, HER YERE SOKULAN,BİR RÜZGAR GİBİ... BAŞINI GÖĞSÜME SAKLA SEVGİLİM GÜZEL SAÇLARINDA DOLAŞSIN ELİM BİR GÜN AĞLAYALIM BİR GÜN GÜLELİM SEVİŞEN YARAMAZ ÇOCUKLAR GİBİ HİSSEDİNCE SANA VURULDUĞUMU ANLADIM NE KADAR YORULDUĞUMU SAKİNLEŞTİĞİMİ, DURULDUĞUMU DENİZE DÖKÜLEN BİR PINAR GİBİ SÖZÜN ŞİİRLERİN MÜKEMMELİDİR SENDEN BAŞKASINI SEVEN DELİDİR YÜZÜN ÇİÇEKLERİN EN GÜZELİDİR GÖZLERİN BİLİNMEZ BİR DİYAR GİBİ BAŞINI GÖĞSÜME SAKLA SEVGİLİM GÜZEL SAÇLARINDA DOLAŞSIN ELİM BİR GÜN AĞLAYALIM BİR GÜN GÜLELİM SEVİŞEN YARAMAZ ÇOCUKLAR GİBİ

Yorumlar
TOP MP3ler
02:51 Reynmen - Leila  Reynmen - Leila 04:10 Murat Boz - Can Kenarım  Murat Boz - Can Kenarım 03:25 Mustafa Ceceli - Saçma Sapan  Mustafa Ceceli - Saçma Sapan 03:10 Taner Yalçın ft. Furkan Demir - Her Yer Karanlık  Taner Yalçın ft. Furkan Demir - Her Yer Karanlık 03:29 Ziynet Sali - Ömrüm  Ziynet Sali - Ömrüm 04:21 Mustafa Ceceli & İrem Derici feat. Sinan Akçıl - Çok Sevmek Yasaklanmalı  Mustafa Ceceli & İrem Derici feat. Sinan Akçıl - Çok Sevmek Yasaklanmalı 03:29 Stabil - Kovala  Stabil - Kovala 04:10 İkimiz: Düşmedim Daha (Akustik)  İkimiz: Düşmedim Daha (Akustik) 04:46 Gülben Ergen - Bu Benim Hayatım  Gülben Ergen - Bu Benim Hayatım 03:21 Reynmen - Dolunay (Berker Suna Remix)  Reynmen - Dolunay (Berker Suna Remix)