Menu ×
Ela Nur Akbulut - Al Gözümden Yaşları (Gün Gelir) (SiyahBeyaz Akustik)
Sanatçı Ela Nur Akbulut
Şarkı Al Gözümden Yaşları (Gün Gelir) (SiyahBeyaz Akustik)
Süre 03:17
Tarih 4 hafta önce
Hit 94
MP3 İndir

Sitemizden Ela Nur Akbulut - Al Gözümden Yaşları (Gün Gelir) (SiyahBeyaz Akustik) mp3 indirmek için burası size göre en uygun yer oldugunu eminlikle soyleye biliriz. Ela Nur Akbulut şarkılarının ve albümlerini dinleyip ve indirmek için şarkı üzerine tıklamanız yeterli. Ozaman Ela Nur Akbulut şarkılarına çok rahat bir şekilde ulaşıb dinleye ve indire bilirsiniz. Lütfen Ela Nur Akbulut şarkısında her hangi bir indirme ve dinleme sorunu yaşarsanız bize yorumlar kısmından bildire bilirsiniz.

Ela Nur Akbulut - Al Gözümden Yaşları (Gün Gelir) (SiyahBeyaz Akustik) Şarkı Sözleri

Yarim, gezdiğin yola bakarım uzun uzun Gözlerim doldu yine, aklıma geldi yüzün, oy Al gözümden yaşları, gün gelir kurutursun Yaz bunu bir kenara, gidersen unutursun Limanın gemileri demir aldı gidecek Benim gözyaşlarımı kim gördü, kim bilecek, oy

Yorumlar
TOP MP3ler
02:51 Reynmen - Leila  Reynmen - Leila 04:10 Murat Boz - Can Kenarım  Murat Boz - Can Kenarım 03:25 Mustafa Ceceli - Saçma Sapan  Mustafa Ceceli - Saçma Sapan 03:10 Taner Yalçın ft. Furkan Demir - Her Yer Karanlık  Taner Yalçın ft. Furkan Demir - Her Yer Karanlık 03:29 Ziynet Sali - Ömrüm  Ziynet Sali - Ömrüm 04:21 Mustafa Ceceli & İrem Derici feat. Sinan Akçıl - Çok Sevmek Yasaklanmalı  Mustafa Ceceli & İrem Derici feat. Sinan Akçıl - Çok Sevmek Yasaklanmalı 03:29 Stabil - Kovala  Stabil - Kovala 04:10 İkimiz: Düşmedim Daha (Akustik)  İkimiz: Düşmedim Daha (Akustik) 04:46 Gülben Ergen - Bu Benim Hayatım  Gülben Ergen - Bu Benim Hayatım 03:21 Reynmen - Dolunay (Berker Suna Remix)  Reynmen - Dolunay (Berker Suna Remix)