Menu ×
Dr Fuchs - Herkes Katil 4%
Sanatçı Dr Fuchs
Şarkı Herkes Katil 4%
Süre 03:17
Tarih 7 ay önce
Hit 228
0:00
0:00
MP3 İndir

Sitemizden Dr Fuchs - Herkes Katil 4% mp3 indirmek için burası size göre en uygun yer oldugunu eminlikle soyleye biliriz. Dr Fuchs şarkılarının ve albümlerini dinleyip ve indirmek için şarkı üzerine tıklamanız yeterli. Ozaman Dr Fuchs şarkılarına çok rahat bir şekilde ulaşıb dinleye ve indire bilirsiniz. Lütfen Dr Fuchs şarkısında her hangi bir indirme ve dinleme sorunu yaşarsanız bize yorumlar kısmından bildire bilirsiniz.

Dr Fuchs - Herkes Katil 4% Şarkı Sözleri

Dünyayı sevmiyorum çünkü her şey yalan olmuş Seni soran olmaz, sana koşan olmaz. Herkes katil. Dünyayı sevmiyorum çünkü her şey yalan olmuş Seni soran olmaz, sana koşan olmaz. Herkes katil. Mike Tyson gibi yaşlansamda yumruklar sağlam Her sözüm mermidir anlayana beni anlatan Kalemi elime aldığım günden beri savaşan Ucunda düşmana saplaya saplaya parçalayan Sırasıyla düşen her kovanın anlamı var Koşarak giden mermilerim hedefi tarar Tilki yazar ama yazar ve yine yazar Canların hepsi düşmüş piyasa can Pazar Düşmana kuyu kazarken yakalanır oy oy Acıma bir mermide bu ibne için koy koy Farelerin ömrü dişlerimi geçirene kadar Bügün bana bayram açlığımı doyurana kadar Dünyayı sevmiyorum çünkü her şey yalan olmuş Seni soran olmaz, sana koşan olmaz. Herkes katil. Dünyayı sevmiyorum çünkü her şey yalan olmuş Seni soran olmaz, sana koşan olmaz. Herkes katil. Olaylar akar akar gözeler bakar Bizse kuzu çevirme gibi tam ortasında yanar Yar geç – hadi sen seç – yada vazgeç Beğenmediğin hayatını pas geç Kolay gördüğün her basamak seni zorlar Yorulsanda armağan vermeyecek hayatlar Oyunlar oynanıyor soyuluyor rüyalar Kendini aşamadığın duvarlarda yazılar Kasılan bir ömrün sonunda yatılan mezalar Aradığımız yaşam ve onu satan insanlar Hitaplara gömülüdür kulaklar toprağa Herkes kapatmış gözlerini gerçek ve dünyaya Dünyayı sevmiyorum çünkü her şey yalan olmuş Seni soran olmaz, sana koşan olmaz. Herkes katil. Dünyayı sevmiyorum çünkü her şey yalan olmuş Seni soran olmaz, sana koşan olmaz. Herkes katil.

Yorumlar
TOP MP3ler
03:20 Nahide Babashlı - Yaralı  Nahide Babashlı - Yaralı 04:03 Nilay Dorsa - Bu Yaz  Nilay Dorsa - Bu Yaz 03:14 Merve Özbey - Kül  Merve Özbey - Kül 03:59 Toprak Sağlam - Gitme  Toprak Sağlam - Gitme 03:30 Barbaros - Derbeder  Barbaros - Derbeder 02:43 Pınar Süer - Bende Kalsın  Pınar Süer - Bende Kalsın 02:35 Bahadır Tatlıöz feat. Aydın Kurtoğlu & Gülden & Mustafa Ceceli - Ben de Özledim  Bahadır Tatlıöz feat. Aydın Kurtoğlu & Gülden & Mustafa Ceceli - Ben de Özledim 03:57 Emrah -  Salgın (English Subtitle)  Emrah - Salgın (English Subtitle) 03:54 Levent Gündüz feat. Oğuz Akün - Diyar Diyar  Levent Gündüz feat. Oğuz Akün - Diyar Diyar 03:59 Sertab Erener - Bu Dünya  Sertab Erener - Bu Dünya