Menu ×
Dr Fuchs - Herkes Katil 4%
Sanatçı Dr Fuchs
Şarkı Herkes Katil 4%
Süre 03:17
Tarih 1 ay önce
Hit 58
0:00
0:00
MP3 İndir

Sitemizden Dr Fuchs - Herkes Katil 4% mp3 indirmek için burası size göre en uygun yer oldugunu eminlikle soyleye biliriz. Dr Fuchs şarkılarının ve albümlerini dinleyip ve indirmek için şarkı üzerine tıklamanız yeterli. Ozaman Dr Fuchs şarkılarına çok rahat bir şekilde ulaşıb dinleye ve indire bilirsiniz. Lütfen Dr Fuchs şarkısında her hangi bir indirme ve dinleme sorunu yaşarsanız bize yorumlar kısmından bildire bilirsiniz.

Dr Fuchs - Herkes Katil 4% Şarkı Sözleri

Dünyayı sevmiyorum çünkü her şey yalan olmuş Seni soran olmaz, sana koşan olmaz. Herkes katil. Dünyayı sevmiyorum çünkü her şey yalan olmuş Seni soran olmaz, sana koşan olmaz. Herkes katil. Mike Tyson gibi yaşlansamda yumruklar sağlam Her sözüm mermidir anlayana beni anlatan Kalemi elime aldığım günden beri savaşan Ucunda düşmana saplaya saplaya parçalayan Sırasıyla düşen her kovanın anlamı var Koşarak giden mermilerim hedefi tarar Tilki yazar ama yazar ve yine yazar Canların hepsi düşmüş piyasa can Pazar Düşmana kuyu kazarken yakalanır oy oy Acıma bir mermide bu ibne için koy koy Farelerin ömrü dişlerimi geçirene kadar Bügün bana bayram açlığımı doyurana kadar Dünyayı sevmiyorum çünkü her şey yalan olmuş Seni soran olmaz, sana koşan olmaz. Herkes katil. Dünyayı sevmiyorum çünkü her şey yalan olmuş Seni soran olmaz, sana koşan olmaz. Herkes katil. Olaylar akar akar gözeler bakar Bizse kuzu çevirme gibi tam ortasında yanar Yar geç – hadi sen seç – yada vazgeç Beğenmediğin hayatını pas geç Kolay gördüğün her basamak seni zorlar Yorulsanda armağan vermeyecek hayatlar Oyunlar oynanıyor soyuluyor rüyalar Kendini aşamadığın duvarlarda yazılar Kasılan bir ömrün sonunda yatılan mezalar Aradığımız yaşam ve onu satan insanlar Hitaplara gömülüdür kulaklar toprağa Herkes kapatmış gözlerini gerçek ve dünyaya Dünyayı sevmiyorum çünkü her şey yalan olmuş Seni soran olmaz, sana koşan olmaz. Herkes katil. Dünyayı sevmiyorum çünkü her şey yalan olmuş Seni soran olmaz, sana koşan olmaz. Herkes katil.

Yorumlar
TOP MP3ler
04:27 Okan Çakmak - Dedem  Okan Çakmak - Dedem 03:22 Mustafa Ceceli - Bedel  Mustafa Ceceli - Bedel 03:49 Nigar Muharrem & Vasif Meherremli - Sensizlik (E.M - Remix)  Nigar Muharrem & Vasif Meherremli - Sensizlik (E.M - Remix) 03:29 Tuğçe Kandemir - Yelkovan (Samet Yıldırım Remix)  Tuğçe Kandemir - Yelkovan (Samet Yıldırım Remix) 03:47 Şahin İnan - Cennetten Çiçek  Şahin İnan - Cennetten Çiçek 03:06 Ezhel & Murda & Wiley & Sean Paul - Aya Boasty (Hakan Keleş Remix)  Ezhel & Murda & Wiley & Sean Paul - Aya Boasty (Hakan Keleş Remix) 03:44 Ebru Yaşar - Alev Alev  Ebru Yaşar - Alev Alev 04:08 Bilal Hancı feat. Özkan Meydan - Feriğim (Furkan Sert Remix)  Bilal Hancı feat. Özkan Meydan - Feriğim (Furkan Sert Remix) 04:56 Sami Yusuf - A Dancing Heart  Sami Yusuf - A Dancing Heart 03:04 Hiss - İstemirem  Hiss - İstemirem