Menu ×
Canbay & Wolker - Dünya
Sanatçı Canbay & Wolker
Şarkı Dünya
Süre 04:11
Tarih 10 ay önce
Hit 19578
0:00
0:00
MP3 İndir

Sitemizden Canbay & Wolker - Dünya mp3 indirmek için burası size göre en uygun yer oldugunu eminlikle soyleye biliriz. Canbay & Wolker şarkılarının ve albümlerini dinleyip ve indirmek için şarkı üzerine tıklamanız yeterli. Ozaman Canbay & Wolker şarkılarına çok rahat bir şekilde ulaşıb dinleye ve indire bilirsiniz. Lütfen Canbay & Wolker şarkısında her hangi bir indirme ve dinleme sorunu yaşarsanız bize yorumlar kısmından bildire bilirsiniz.

Canbay & Wolker - Dünya Şarkı Sözleri

Dünya dönüyor dönüyor, başım dönüyor Bir sokak arası gibi sahteliğine dönüyor Sahte suratlarını görüyom Sevdiğimi kaybettim duygularım ölüyor Vazgeçtim kaybetmekten Geçtim günleri sabretmekle Odamda yangınlarla Ne zorum var cana kast etmekle Elimde bir nefes bir can kaldı (Can) Düşmez kalkmaz bir Allah'tır O çakalları uyandırın Artık çobanlar silahlandı Nefret birikir içindeki kir gibi Benzin dökülür yak elindeki kibriti Gün gelecek hesap soracaksınız ama Hiçbiriniz olamıyordu biz gibi Sen kimsin senden yiyicez Maddeye düşene etek giydiricez Nasıl düştüyseniz öyle kalkın Artık kimseye el vermiycez Ona söyle öyle bakmasın abla Kurnaz kendini kandırır anca Yok hiç payım haklısın amca Hakkımızı alanın aklını alcaz Yaralarım hırsıma borçlu Gülüp eğlendik gırgıra doyduk Acıları yükledim sırtıma koydum En güzel yaşında fırtına kopsun Dünya dönüyor dönüyor, başım dönüyor Bir sokak arası gibi sahteliğine dönüyor Sahte suratlarını görüyom Sevdiğimi kaybettim duygularım ölüyor Günler geçecek zorla İhanetin vakası da olmaz Hayata gülüp geçtik ama Dünya bile bize dedi eyvallah Kurduğum bir hayallerim var Üstünden geçen betonlar Derdin ortasına dikilen taşlar Önce benden başla Hedef uzun gece uzun Dostun kuruyor pusu Korkuyorsan gideceksin Yem etmeyeceksin kurda kuşu Ya da aksine gideceğiz yoldan Dönmek yok asla Kaybettiğin hayallerine Bırak gitsin onlar bizlere fazla Çok kasvetli, üzülmene gerek yok Çünkü onlar bunları çoktan hak etti Tek yolumda olan işler değil Dostum düşmeni ister miyim? Bizden biri gibi davranma İnan kardeşim hiç içten değil Dünya dönüyor dönüyor, başım dönüyor Bir sokak arası gibi sahteliğine dönüyor Sahte suratlarını görüyom Sevdiğimi kaybettim duygularım ölüyor

Yorumlar
TOP MP3ler
02:55 Irmak Arıcı - Yağmurum Ol  Irmak Arıcı - Yağmurum Ol 04:24 Harun Kolçak - Haberin Bile Yok  Harun Kolçak - Haberin Bile Yok 02:41 Ece Seçkin - Acayip İyi  Ece Seçkin - Acayip İyi 03:41 Yaşar İpek - Ben de Yoluma Giderim  Yaşar İpek - Ben de Yoluma Giderim 02:46 Ahsen Almaz feat. Hüseyin Mehmedoğlu - Ah Sensiz Olmaz  Ahsen Almaz feat. Hüseyin Mehmedoğlu - Ah Sensiz Olmaz 02:46 Ziynet Sali - Kalbim Tatilde  Ziynet Sali - Kalbim Tatilde 03:11 Bilal Sonses & Rozz Kalliope - Geç Değil  Bilal Sonses & Rozz Kalliope - Geç Değil 04:01 Gizem & Bahadır - Sen Delisin  Gizem & Bahadır - Sen Delisin 03:35 Grup Öksüzler feat. Dj Hakan Keleş - Çıkarım Karşına (Şappıda) Summer Mix  Grup Öksüzler feat. Dj Hakan Keleş - Çıkarım Karşına (Şappıda) Summer Mix 04:17 Hakan Kalgıdım & Tunç Çakır - Derin Hatıra (Tunç Çakır Remix)  Hakan Kalgıdım & Tunç Çakır - Derin Hatıra (Tunç Çakır Remix)