Menu ×
Çağan Şengül & Yasir Miy - Yasak
Sanatçı Çağan Şengül & Yasir Miy
Şarkı Yasak
Süre 03:38
Tarih 3 hafta önce
Hit 175
0:00
0:00
MP3 İndir

Sitemizden Çağan Şengül & Yasir Miy - Yasak mp3 indirmek için burası size göre en uygun yer oldugunu eminlikle soyleye biliriz. Çağan Şengül & Yasir Miy şarkılarının ve albümlerini dinleyip ve indirmek için şarkı üzerine tıklamanız yeterli. Ozaman Çağan Şengül & Yasir Miy şarkılarına çok rahat bir şekilde ulaşıb dinleye ve indire bilirsiniz. Lütfen Çağan Şengül & Yasir Miy şarkısında her hangi bir indirme ve dinleme sorunu yaşarsanız bize yorumlar kısmından bildire bilirsiniz.

Çağan Şengül & Yasir Miy - Yasak Şarkı Sözleri

Güzel günlerin Ardından geçmişin Susanları, yasakları Hesap soran bir benmişim Sevginin kaçakları Huzuru yasakladı Olan olup giden gider Kalan kalmış mi sormalı Ara sıra sormuşum seni Düne dalıp bulmuşum seni Arada bir uzaklardayim Görmüşüm uzaklar mayın Yüreğimi yaktı sözleri Aynı değil baktı gözleri Sebep olup sönmüş hislerimden sorumlu benim

Yorumlar
TOP MP3ler
02:57 Mustafa Sandal - Mod (feat. Zeynep Bastık)  Mustafa Sandal - Mod (feat. Zeynep Bastık) 03:19 Nahide Babashlı - Benim Hikayem  Nahide Babashlı - Benim Hikayem 03:17 Derya Uluğ - Göremedim Bi de Sen Bak  Derya Uluğ - Göremedim Bi de Sen Bak 03:46 Ben Fero - Arkadaş (Berker Suna Remix)  Ben Fero - Arkadaş (Berker Suna Remix) 03:40 Kimbureyhan - Issız Duvarlar  Kimbureyhan - Issız Duvarlar 03:46 Bilal Sonses & Mustafa Ceceli - Bedel (Akustik)  Bilal Sonses & Mustafa Ceceli - Bedel (Akustik) 03:06 Ben Fero - Arkadaş  Ben Fero - Arkadaş 03:16 Ali Kınık - Kurtlar Sofrası  Ali Kınık - Kurtlar Sofrası 03:06 Rozz Kalliope & Ece Seçkin - Benjamins 3  Rozz Kalliope & Ece Seçkin - Benjamins 3 03:59 Ayten Rasul - Yıllarım Gitti (Furkan Demir Remix)  Ayten Rasul - Yıllarım Gitti (Furkan Demir Remix)