Menu ×
Çağan Şengül & Yasir Miy - Ruh İzi
Sanatçı Çağan Şengül & Yasir Miy
Şarkı Ruh İzi
Süre 04:03
Tarih 2 hafta önce
Hit 82
0:00
0:00
MP3 İndir

Sitemizden Çağan Şengül & Yasir Miy - Ruh İzi mp3 indirmek için burası size göre en uygun yer oldugunu eminlikle soyleye biliriz. Çağan Şengül & Yasir Miy şarkılarının ve albümlerini dinleyip ve indirmek için şarkı üzerine tıklamanız yeterli. Ozaman Çağan Şengül & Yasir Miy şarkılarına çok rahat bir şekilde ulaşıb dinleye ve indire bilirsiniz. Lütfen Çağan Şengül & Yasir Miy şarkısında her hangi bir indirme ve dinleme sorunu yaşarsanız bize yorumlar kısmından bildire bilirsiniz.

Çağan Şengül & Yasir Miy - Ruh İzi Şarkı Sözleri

Dur seni zor buldum haram oldu uykularım, gecelerim sor bana sensizliği bu sessizliği, bırakıpta kucağıma Yangınlardan içimde yara yanımdan seni ayırmam asla hep sonradan çıkardım anlam divane gönlüm sana hayran geçtim senden düştüm derde içimden aldın kopardın benden gecem oldun, güneş doğdu dünüm sendin, bugün soldum.

Yorumlar
TOP MP3ler
02:51 Reynmen - Leila  Reynmen - Leila 04:10 Murat Boz - Can Kenarım  Murat Boz - Can Kenarım 02:49 Murda & Ezhel - Bi Sonraki Hayatimda Gel  Murda & Ezhel - Bi Sonraki Hayatimda Gel 03:25 Mustafa Ceceli - Saçma Sapan  Mustafa Ceceli - Saçma Sapan 03:13 Sezen Aksu - Yetinmeyi Bilir Misin (Deeperise Remix)  Sezen Aksu - Yetinmeyi Bilir Misin (Deeperise Remix) 03:10 Taner Yalçın ft. Furkan Demir - Her Yer Karanlık  Taner Yalçın ft. Furkan Demir - Her Yer Karanlık 03:29 Ziynet Sali - Ömrüm  Ziynet Sali - Ömrüm 03:29 Stabil - Kovala  Stabil - Kovala 04:21 Mustafa Ceceli & İrem Derici feat. Sinan Akçıl - Çok Sevmek Yasaklanmalı  Mustafa Ceceli & İrem Derici feat. Sinan Akçıl - Çok Sevmek Yasaklanmalı 03:42 Zeynep Bastık - Çukur  Zeynep Bastık - Çukur