Menu ×
Ali Kınık - Kurtlar Sofrası
Sanatçı Ali Kınık
Şarkı Kurtlar Sofrası
Süre 03:16
Tarih 3 hafta önce
Hit 3710
0:00
0:00
MP3 İndir

Sitemizden Ali Kınık - Kurtlar Sofrası mp3 indirmek için burası size göre en uygun yer oldugunu eminlikle soyleye biliriz. Ali Kınık şarkılarının ve albümlerini dinleyip ve indirmek için şarkı üzerine tıklamanız yeterli. Ozaman Ali Kınık şarkılarına çok rahat bir şekilde ulaşıb dinleye ve indire bilirsiniz. Lütfen Ali Kınık şarkısında her hangi bir indirme ve dinleme sorunu yaşarsanız bize yorumlar kısmından bildire bilirsiniz.

Ali Kınık - Kurtlar Sofrası Şarkı Sözleri

Sen bu kurtlar sofrasından Çıkamazsan ona yanarım Şerefli bayrağı burca Dikemezsen ona yanarım Oy yiğidim oy civanım Tüketme umutlarını Zalimlerin tahtlarını Yıkamazsan ona yanarım Bu bir halkın davasıdır Mazlumların duasıdır Ve bir Elif sevdasıdır Çekemezsen ona yanarım

Yorumlar
TOP MP3ler
03:19 Nahide Babashlı - Benim Hikayem  Nahide Babashlı - Benim Hikayem 03:17 Derya Uluğ - Göremedim Bi de Sen Bak  Derya Uluğ - Göremedim Bi de Sen Bak 03:40 Kimbureyhan - Issız Duvarlar  Kimbureyhan - Issız Duvarlar 03:46 Bilal Sonses & Mustafa Ceceli - Bedel (Akustik)  Bilal Sonses & Mustafa Ceceli - Bedel (Akustik) 03:06 Rozz Kalliope & Ece Seçkin - Benjamins 3  Rozz Kalliope & Ece Seçkin - Benjamins 3 03:16 Ali Kınık - Kurtlar Sofrası  Ali Kınık - Kurtlar Sofrası 03:59 Ayten Rasul - Yıllarım Gitti (Furkan Demir Remix)  Ayten Rasul - Yıllarım Gitti (Furkan Demir Remix) 36:42 Murat Dalkılıç - Afeta  Murat Dalkılıç - Afeta 04:00 Kahraman Deniz - Uzak Gelecek  Kahraman Deniz - Uzak Gelecek 04:11 Aleyna Tilki - Sen Affetsen Ben Affetmem (ft. Taksim Trio)  Aleyna Tilki - Sen Affetsen Ben Affetmem (ft. Taksim Trio)